Vizyonumuz

Sepetli Vinç; tekerlekli araçlar sayesinde sepet şeklinde bulunan vinç çeşididir. Belirli yüksekliklerde taşıma veya kaldırma işlemi yapan ve mekanik bir sisteme sahip olan makineler bom uzunlukları 25-75 metre arasında değişebilmektedir. Sepetlerde ulaşılacak bom mesafesi sepetli vinçlerin kullanım şekline göre değişkenlik gösterir. Sepetli vinçler belirli bir mekanizmaya göre çalışmaktadır. Bu yüzden yükseklik ayarlaması yaparak hangi alanda hizmet verilmesi isteniyorsa o alan için ayarlanır. Sepetli vinçler genel olarak taşıma, nakliye, yüksek katlı binalarda tadilat, temizlik işlemleri, için sıklıkla kullanılabilmektedir. Ayrıca sepetli vinçler şehir içinde de kullanıma oldukça uygundur. Ama inşaat alanında kullanılan vinçler ile karıştırılmaması gerekir. Çünkü; bu vinçler şehir içi kullanımı için uygun değildir.

ANKARA SEPETLİ VİNÇ

Ankara Sepetli Vinç alanında birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalardan birisi de KILINÇLAR VİNÇ firmamızdır. Müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. İşinde uzmanlaşmış ve tecrübeli ekibimiz sayesinde işlemlerimizden memnun kalacağınızdan eminiz. Ankara Sepetli vinç firmamız uzun yıllardır Ankara bölgesinde hizmet vermektedir. Kılınçlar vinç ekibi olarak kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet vermekteyiz. İşlemlerinizin kalitesini daima en üst düzeyde tutarak güvenli ve eksiksiz bir şekilde tamamlama garantisini müşterilerimize sunuyoruz. Kalite yönetimi ve kurumsallığı daima önde tutan Ankara sepetli vinç firmamız sayesinde müşterilerimizin hizmetlerini ve isteklerini ön planda tutmaktayız. Ayrıca teknolojik gelişmelere ayak uyduran firmamız ile çalışarak daima 1 adım önde olduğunuzu bilmenizi isteriz. Kılınçlar vinç ekibi olarak kalite politikamız müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını tam cevap verebilmektedir. Onların isteklerini anlamak ve zamanında doğru bir şekilde karşılamayı amaç edinmiştir. Firmamızın profesyonel ekibi sayesinde kalıcı başarılar ve hizmet sağlamaktadır. Rekabet koşullarının gerek duyulduğu hızlı tempoya dayanarak müşterilerimizin sorunlarına hızlı çözümler vermekteyiz. Aynı zamanda  ücretsiz keşif desteği sunarak, çalışma öncesinde çalışılacak olan yeri inceleyerek, net bilgilendirme hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimizi projelerine özel çözümler sunarak,  koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Bunlara bağlı olarak araçlarımız yetki belgeli olup, çalışma ekibimiz alanında eğitim almış kişilerdir.  7/24 hizmet veren firmamız sayesinde, işlemleriniz kolaylıkla ve hızlı bir şekilde halledileceğinden emin olabilirsiniz.

ANKARA VİNÇ KİRALAMA

Ankara Vinç Kiralama işlemlerinde de öncü olan firmamız sizlere daima kusursuz hizmet vermeyi hedeflemektedir. Güvenilir ve dürüst çalışma ekibi ile işlemleriniz kolaylıkla çözüme ulaştırılır. Müşterilerine 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda ücretsiz keşif desteği de sunmaktadır. Çalışma öncesinde çalışma yerini inceleyerek doğru fiyat, doğru zamanlama süreci vermektedir. Bunların yanı sıra tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı'na bağlı K1 yetki belgesine sahipti. Ayrıca vinç operatörlerimiz de kendi alanında deneyimli ve eğitim almış kişilerdir. Kılınçlar vinç firmasında vinç operatörlerimiz G sınıfı ehliyetine sahiptir. Bu ehliyet iş makinesi ve vinç kullanma anlamı taşımaktadır. Yani güvenlik sertifikası anlamına da gelir. Kurallara uygun şekilde çalışan firmamız Ankara Vinç Kiralama alanında öncü olan firmamız uzun yıllardır Ankara’ da faaliyet göstererek tanınmış hale gelmiştir.  Uzman kadrosuna sahip olan firmamız kiralık vinç hizmeti de vermektedir. Bunun yanı sıra kiralık vinçler ile ilgili müşterilerin ihtiyaçlarına daima hızlı cevaplar veren firmamız aynı zamanda son teknoloji koşullarına göre hareket etmektedir. Kılınçlar ekibi olarak faaliyet gösterdiğimiz hizmetler; Ankara vinç kiralama ,makine taşıma, montaj de-montaj,  araç kaldırma, sanayi bölgesi hizmetleri, makine atölye taşıma, çelik konstrüksiyon, büyük katlı binalarda cam temizleme gibi hizmetleri vermektedir. Alanında uzmanlaşmış firmamıza ulaşarak, işlemlerinizi profesyonel ekibimiz ve makinalarımız sayesinde kısa sürede çözüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sizlere daima  hizmet verebileceğimizden şüpheniz olmasın.